Çocuklar için İngilizce öğrenmenin en iyi yolu!

Cambridge English Kalitesi ile çocuğunuzu günlük yazılı ve sözlü İngilizce becerileriyle tanıştırın. Dünyanın en prestijli İngilizce öğretim programıyla, ilkokul öğrencilerinin özgüven kazanmalarına ve İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
Canlı dersler ve cazip fiyatlarla şimdi Türkiye'de!

Çağdaş eğitim müfredatı

Eğitim müfredatımız, deneyimli eğitimciler tarafından tasarlanmış ve Cambridge Sertifika programlarıyla uyumlu hale getirilmiştir. Bu özel müfredat tasarımıyla, tüm öğrencilerimizin başarısını garanti ediyor ve hiçbirini geride bırakmıyoruz.

En yeni teknolojilerle online dersler

Canlı ders aktivitelerimiz 6-12 yaş grubu çocuklar için uzman pedagoglar tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin bu özel aktivitelerle ders sırasında eğlenerek öğrenip derslere maksimum derecede yoğunlaşmalarını sağlıyoruz.

Şaşırtıcı sonuçlar

Uygulamalı etkinliklerle zenginleştirilmiş özel tasarım kurslarımız sayesinde öğrencilerimiz kendilerini sıfırdan geliştiriyor. İlk haftalardan itibaren, çocuklarınızın pratik İngilizce becerilerinde gözle görülür gelişime şaşıracaksınız!

Deneyimli Yabancı Öğretmenler

Tüm canlı dersler anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından öğretilir ve özellikle başlangıç seviyesindeki öğrenciler için aynı ders sırasında Türkçe konuşan yardımcı öğretmenler tarafından desteklenmektedir.

ONLINE ÖĞRENİM SİSTEMİMİZ

ONLINE ÖĞRENİM SİSTEMİMİZ

Özel olarak tasarlanmış çevrimici sistemimiz tüm öğrencilerin başarılı olmasını sağlar.

Ders Öncesi Hazırlık Aktiviteleri

Her canlı ders öncesinde öğrencilerimiz o dersle ilgili özel olarak hazırlanan aktivitelerle zihin haritalarını aktive ederek öğrenmeye hazır hale gelirler.

Öğrenci Takip Sistemi

Her canlı dersten sonra velilere, öğrencinin o günkü ders etkileşimi ve aktivite katılımını içeren durum raporu gönderilir. Böylece öğrenci başarısının önündeki olası engeller belirlenip giderilir.

İlgi çekici ders içeriği

İngilizce öğretiminde en pretijli marka olan Cambridge Üniversitesi müfredatı, çevrimici etkinliklerle uyarlanan teknolojik öğretim teknikleriyle zenginleştirilmiştir. Öğrencileri bu sayede öğrenme hedeflerine en etkili ve hızlı şekilde ulaşırlar.

Sınırsız kaynak

Cambridge Sınav Sistemi tarafından geliştirilen orjinal kaynaklara ek olarak piyasadaki diğer kaynaklardan seçilen en iyi öğretim materyalleri, akademik departmanımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Periyodik Testler

İki haftada bir yapılan deneme sınavlarıyla, hem öğrencilerimizin gelişimlerini değerlendiriyor hem de kurs sonundaki Cambridge Sınavına hazır olmalarını sağlıyoruz.

Eğlenceli aktiviteler

Canlı derslere entegre edilmiş oyunlarla öğrencilerimiz duygusal uyaranlar eşliğinde öğrenmelerini pekiştirirler. Ayrıca eğlenceli aktivitelerle İngilizce öğrenme motivasyonları artar.

...
Farkımız

TOWER Cambridge olarak, öğrencilerimize tüm İngilizce dil öğrenim serüvenleri boyunca destek oluyoruz. Türkiye'deki temsilcilerimiz ve deneyimli yabancı öğretmenlerimiz, öğrencilerimize hem öğrenmede hem de test sürecinde rehberlik eder ve eşlik ediyoruz.

...
Sertifikaların Geçerliliği

Cambridge Sertifikalari dünya çapında 25.000'den fazla eğitim kurumu, şirket ve hükümet tarafından tanınmaktadır. Sertifikalarımız, eğitim ve diğer fırsatlar için seçeneklerinizi genişletmenize yardımcı olabilir.

...
Öğretim Sistemimiz

TOWER Cambridge Online öğrenim sistemi, çocukların dil becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır ve temel olarak günlük İngilizce kullanımına odaklanır. Kurşun en başından itibaren öğrenciler İngilizceyi kullanma konusunda özgüven kazanmaya başlarlar.

Ücretsiz Derslerimize Katılın

Dünya çapında binlerce kamu ve özel kurum tarafından tanınan Cambridge Yeterlilik sertifikalarının ücretsiz ders fırsatından yararlanın!

Şimdi Kaydol!
kurs ücreti

kurs ücreti

Çevrimici Bireysel Öğrenim

$79/ay

 • Online Ders Kitabı
 • Sınırsız online kaynak
 • Cambridge Sertifika müfredatı ile uyumlu dersler
 • Haftalık öğrenci takip raporu
 • Haftalık 4 saat canlı ders
 • %50 Cambridge Sınav Ücreti indirimi
Şimdi Kaydol!

İndirimli Canlı Dersler

$645/kurs (9 ay)

 • Online Ders Kitabı
 • Sınırsız online kaynak
 • Cambridge Sertifika müfredatı ile uyumlu dersler
 • Haftalık öğrenci takip raporu
 • Haftalık 4 saat canlı ders
 • %50 Cambridge Sınav Ücreti indirimi
Şimdi Kaydol!
S.S.S

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kurs süresi nedir?

  Kurs süresi 9 aydır. Bu sürenin sonunda Cambridge sınavına girecek ve birkaç hafta içinde sertifikanızı alacaksınız. Daha sonra bir sonraki modüle kaydolabilir ve daha üst düzey sertifika eğitimi alabilirsiniz.

 • Kursa kayıt olduktan sonra LMS sistemimizdeki Seviye Tespit Sınavına yonlendirileceksiniz. Daha sonra mevcut İngilizce seviyeniz belirlenecek ve size uygun modül TOWER Cambridge hesabınıza eklenecektir.

 • Akademik ekibimiz, şehrinizdeki en yakın yetkili Cambridge Sınav Merkezinde başvurunuzu tamamlamanız ve Cambridge sınav ücretini ödemeniz için size yardımcı olacak ve rehberlik edecektir. Lojistik ve ulaşım soruları da dahil olmak üzere sınav kayıt süreciniz hakkında Türkiye'deki ekibimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

 • Cambridge İngilizce Yeterlilik sertifikalarında geçme ya da başarısız olma durumu söz konusu değildir. Bu sertifikalar sınava giren kişinin İngilizce konuşma, yazma, okuduğunu ve dinlediğini anlama yeteneklerinin seviyesini belirler. Sertifikada bu dört alanın her birinden maksimum beş olmak üzere 5 ila 20 adet rozet kazanırsınız.

 • Derslere erişmek için bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara ihtiyacınız vardır. Derslerimizde çeşitli online öğretim teknolojileri kullanıldığından dolayı canlı ders etkinlikleri sırasında tablet ve akıllı telefonlarda sorun yaşayabilirsiniz.

 • Kısa bir mola verirseniz (birkaç ders), kayıtlı ders ve materyalleri çalışarak açığı kapatabilirsiniz. Aranız uzun süreliyse, devam etmeye karar verdiğiniz sırada seviyenize uygun yeni bir sınıfa yerleştirilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Adresimiz

A108 Adam Street, New York, NY 535022

Bizi Arayın

+1 5589 55488 55